COVID-19 Duyurusu

COVID-19 salgınının etkileri dünyayı etkilemeye devam ederken, Polimak olarak bu durumla nasıl başa çıktığımız konusunda sizi bilgilendirmek istedik.
Öncelikle siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermeye devam ettiğimizi söylemek istiyoruz. Ekiplerimizin, müşterilerimizin ve topluluklarımızın refahı ve sağlığı birinci önceliğimizdir. Toplantıları azaltmak ve sosyal mesafeyi artırmak için yapılan öneriler doğrultusunda, ofis tabanlı çalışanlarımızın çoğu uzaktan çalışmaktadır.

Coronavirus salgını, devam eden projelerimizde önemli bir aksaklık yaşatmamaktadır. Fabrikamız tam kapasite ile üretim ve projeler için faaliyetlerini devam ettirmektedir.
Seyahat, karantina, toplantı ve etkinliklerle ilgili alınan kararlara ayak uydurmak için toplantıları da buna uyarlıyoruz. İş arkadaşlarımızla telefon görüşmelerine ek olarak Skype, Zoom ve Microsoft Teams gibi çeşitli çevrimiçi konferans platformları ile de bize ulaşabileceğinizi bildirmek isteriz.

Ürünlerinizin tedarikini sağlamak için çok çalışırken, mevcut kısıtlı tedarik zinciri ve küresel lojistik gibi kontrolümüz dışındaki koşullar nedeniyle olası sorunlar hakkındaki anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Bu duyurunun, hükümet, yasalar ve yerel makamlar tarafından yapılan açıklamaların sürekli olarak güncellenmesi nedeniyle değişebileceğini lütfen unutmayın.

Polimak olarak siz, ekiplerinize ve sevdiklerinize sağlık ve güvenlik diliyoruz.